سبد خرید خالی است

سوال دارید ؟ با این شماره تماس بگیرید09354968945

لیست علاقه مندی ها خالی است
  • آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های آنبوتیک بوده است و آنبوتیک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

 

  • با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید کالای خریداری شده خود را تا مدت زمان ( ۷ روز ) از زمان تحویل سفارش، مرجوع و یا تعویض نمایند. شما برای ارجاع و تعویض کالا در آنبوتیک هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

 

  نحوه ارجاع یا تعویض کالا

در صورت درخواست تعویض یا ارجاع کالای خریداری شده، کافیست تا در قسمت “تماس با ما” اطلاعات تماس و درخواست خود را، با موضوع تعویض و یا ارجاع ثبت نموده و برای ما ارسال فرمائید. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و با توجه به نوع درخواست شما، سریع ترین و راحت ترین روش برای انجام درخواست شما را بررسی کرده و به شما اطلاع خواهند داد. لازم به ذکر است که در صورت ارجاع، تمام هزینه پرداختی و هزینه مرجوع کردن کالا؛ و در صورت تعویض، تمام هزینه پس فرستادن و ارسال مجدد کالا بر عهده آنبوتیک بوده و بلافاصله پرداخت خواهد شد.

 

    شرایط ارجاع و تعویض

در صورت تمایل برای تعویض یا مرجوع کردن کالای خریداری شده، لطفاً اطمینان حاصل فرمائید تا کالای خریداری شده استفاده نشده باشد و کارت آویز (لیبل) لباس به هیچ وجه از آن جدا نشده باشد.